facebook-pixel
Helista ja küsi lisa +372 5385 8880

Autorid

Citystock
info@citystock.ee

Kergema elu saladus: mugav, lihtne ja kiire laoteenus

Minimalism sisekujunduses ja üldises elukorralduses kogub üleilmselt tuure. Saksa-Ameerika päritolu innovaatiliste vaadetega arhitekti Ludwig Mies van der Rohe kurikuulus (ning igihaljas) aforism less is more ehk vähem on rohkem töötab täna sama hästi nagu see töötas ütluse sünnihetkel eelmise sajandi alguses. Üha rohkem inimesi soovib elada askeetlikumat elu ning end ja oma pere üleliigsest kolast vabastada.  

Samas ei raatsi neid vanu hiirekõrvadega raamatuid, ilusaid laatadelt kokku aetud vaase ning hobispordivarustust ju päris ära ka visata. Sest mingil hetkel läheb ju neid uuesti tarvis. Aga kui seda ei peakski tegema? Kui saaks kõik need esemed hoopis “kuhugi hoiule” panna ja sellegipoolest üleliigse kola vaba elu praktiseerida?

Laoteenus on Sinu uus parim sõber

Näiteks saab oma esemeid, mida igapäevaselt ei kasuta, hoida ladudes. Suured laohooned on aga tihtipeale kallid, keeruka logistikaga ega ole seetõttu väga mugavad kasutada.

Majapidamistel või väikeettevõtjatel on oma üleliigseid asju mõistlik hoiustada näiteks miniladudes. See laoteenus on väga soodne, paindlik ning lihtsasti kasutatav. Näiteks juhul, kui on tarvis kolimise ajaks ajutist hoiuruumi või on tarvis firma füüsilist vara kuskil pikemalt hoiustada.

Millised on laoteenuse eelised?

Neid, kelle majakompleksi juurde kuulub ka mahukas garaaž, pole just palju. Üldjuhul elavad Eesti inimesed ikka kortermajades ning ka eramajade juurde kuuluvad garaažid pole ülemäära ruumikad ning on mõeldud eelkõige autodele. Seega on meiepoolne soe soovitus hoiustada oma esemeid miniladudes.

  • Minilaod on oma autoga kergesti ligipääsetavad, avatud 24/7 ning turvalised

  • Nagu me juba blogi alguses mainisime, siis vähem on rohkem ehk tee oma elus uuele ja heale ruumi paigutades ära kõik vana. Vähem müra toob endaga paremad ja produktiivsemad mõtted

  • Rohkem aega ja energiat ning parem tuju, sest enam ei pea mööda korterit “kuhugi kindlasse kohta ära pandud” vajalikke asju taga otsima. Tekib lausa tunne just kui oleks ööpäevas mõned tunnid juures!

  • Hoogustub taaskasutamine, sest vanu asju saab seniks, kuni neid taas tarvis läheb, (kuivalt ja turvaliselt) minilaos hoida. Näiteks mänguasjad, millega lapsed igapäevaselt ei mängi ning rõivad, millest nad on välja kasvanud. Samuti enda hooajalised sporditarbed nagu uisud või mäesuusad, vana (kuid siiski töötav) kohvimasin jms

Kuidas minilaod töötavad?

Laoteenus on väga lihtne, kiire ja mugav: registreeri online ning sõida peale arvega või pangalingi kaudu tasumist kasvõi samal päeval otse treppi!

PS! Arvega tasumisel saab teenust kasutama hakata vaid peale makse meiepoolset kinnitamist. Vaata kindlasti täpsemate juhistega tutvumiseks ka videot!

Nii et kõik see mees oma asju ladustama! Küsimuste korral võta meiega ühendust.

Tagasi
Drive-IN väikelaod Mustamäel