facebook-pixel
Helista ja küsi lisa +372 5385 8880

Autorid

Citystock
info@citystock.ee

5 põhjust, miks väikeettevõte vajab laopinda

Selge on see, et ladustamine on pea igas suuruses ettevõtte jaoks varem või hiljem päevakorral. Isegi, kui alguses tundub, et puuduvad kaubad, mis otseselt ladustamist vajavad, siis alati leidub asju, mida kuskil tuleb hoida. Kõige enam tekib ootamatu laovajadus hooajaliselt ja/või konkreetsete ühekordsete tegevustega seotuna (kampaaniad vms).


Kui suured ettevõtted on juba oma igapäevaprotsessidesse arvestanud ladustamisega seonduva, siis väiksematele etttevõtetele tuleb pahatihti selline vajadus ootamatult. Nii on eramajade garaažid, keldrid ja muud panipaigad täis ebameeldivalt palju asju, mida kuskil hoiustada pole. Panime kokku oma kogemuste põhjal TOP 5 ladustamist vajavate asjade listi. Vaata, kas ja millise punkti juures näed tuttavat olukorda?

1. Kontori-, suve- või aiamööbel

Ruum puudub või on väga väike ja vaja seega teha ennekõike ruumi töötajatele, klientidele. Tekib vajadus hoiustada igapäevaselt mittevajaliku kontorimööblit või muud inventari. Näiteks kohvikute- ja restoranipidajatel on ka vajadus hoiustada või ladustada hooajaliselt väliterasside laudasid, toole jm suvemööblit.

2. Hulgikaubad

Ostes rohkem korraga on soodsamad mitte ainult müügiks minevad kaubad, vaid nii saab kontrolli all hoida ka igapäevaseid kulutusi, sj saab kokku hoida ajakulu, mis läheb toodete tellimisel ja tarnimisele. Küll aga tekib siis kohe probleem, kuhu kõik vajalikud asjad panna?

3. Ametisõidukitega seonduv

Kui töötajaid on rohkem kui 1-2 inimest, siis on kindlasti, mida hoiustada. Näiteks vahetusrehvide hoiustamine on juba korralikuks probleemiks. Samuti kaasneb sõidukitega erinevate hooldusvahendite, varujuppide jms. ladustamise vajadus.

4. Hooajalised tooted

Tundub esialgu nii vähetähtis, kuid aja jooksul lisandub neid aina enam ja enam. Näiteks jõulukaubad või -kaunistused (kunstkuusk, ehted, kingitused klientidele jm.), aga ka kampaanite  korraldamise või messide külastamisega seonduvalt tekib esemeid, mis vajavad ladustamist (messiboksid, lauad, rollupid, bännerid jm).

5. Laokaubad

Ettevõtte tegevusalast tulenev vajadus ladustada erinevaid tooteid. Jah, ka need asjad tuleb kuskil ladustada! :)

Põhjuseid laoruumi vajaduseks on kindlasti veel ja kuigi esialgu tundub see ebavajalik, siis ühel hetkel seisab pea iga ettevõtja sama probleemi ees - kus ladustada asju? Kõigele lisaks peab veel läbi mõtlema hoiustamise füüsilised tingimused, et kaubad ei saaks külma, sooja või niiskuse kahjustusi ning ka see, kes ja mis ajahetkel neid asju sealt vajab ehk kui mõnus on kaubad kätte saada ja nendega kohapeal toimetada.  Kui on vaja, et oleks pidevalt kaup olemas ja klient saaks tellides ka ise kaubale järgi minna, on tihti vaja mõelda lisaks laopinnale ka inimesele, kes klienti teenindab. Samuti on tähtis, et ladu asuks klientidele mugavas kohas ja sinna oleks võimalik sõita ka autoga. Põhjuseid hea ladustamisteenuse leidmiseks seega jagub!

CityStock ladudes on kõik võimalused olemas ja oma asjadele saab 24/7 hõlpsasti autoga ukse ette sõites ligi! Vaata rohkem infot SIIT!

Tagasi
Drive-IN väikelaod Mustamäel