facebook-pixel
Helista ja küsi lisa +372 5385 8880

Autorid

Citystock
info@citystock.ee

Pead välja kolima enne, kui uus pind sisustamiseks valmis on – kasuta miniladu!

Pildid / - DSC_1427Kolimine on üks ütlemata tüütu ettevõtmine, seda teavad kõik, kes vähegi asjaga kokku puutunud on. Mida aga teha siis, kui vana pind on vaja vabastada enne, kui uus sissekolimiseks valmis? Või ei mahugi kõik asjad uuele pinnale enam üldse ära. Siin võivad abiks olla sõbrad-tuttavad või maal elav vanaema. Kui aga ka sõprade juures ruumi pole ja maavanaema elab liiga kaugel, too asjad CityStocki minilattu hoiule! Loe altpoolt, miks CityStock on Sinu asjadele parim ajutine kodu.

Miniladu on võimalik kasutada lühiajaliselt

CityStock miniladu saad rentida kasvõi ainult üheks kuuks. Või nii kauaks, kui Sul vaja on. Nii ei ole vaja sõprade-tuttavatega läbirääkimisi pidada kas, kus ja kui kaua nad Sinu asju oma pinnal on nõus hoiustama. Samuti ei pea Sa ootama kellegi kojutulekut, et oma asjadele ligi pääseda, sest CityStock minilattu saad oma võtmega sisse kasvõi öösel kell 3. Ja tänuvõlglaseks ei jää ka kellelegi.   

Miniladu on soodne, turvaline ja mugav

Miniladu on 24/7 videovalve all – igal juhul turvalisem kui näiteks sõbra kelder. Autoga saad mugavalt sõita katuse all asuva laoboksi ette, et heitlikud ilmaolud kallile varale ohuks ei saaks. Ära jääb ka treppidest ronimine ja muud kolimisel teada-tuntud ebamugavused. Pealegi on CityStock miniladu Tallinna soodsaim! Paki ainult asjad kokku ja too kohale!

Miniladu on võimalik kasutada näiteks keldri asemel

Kui Sinu uuel pinnal on eelmisega võrreldes vähem ruumi ja osa asju ei saa koos Sinuga uude kohta kolida, on miniladu taas suurepäraseks lahenduseks. Vii sinna oma üleliigsed mööbliesemed, raamatud või keldris-panipaigas varjul olnud kraam. Olgu selleks siis talverehvid, jalgratas, jõulukuusk või järgmise hooaja riided. Ära muretse, CityStocki minilaos ei ole niiske ja rõske – Sinu asjad oleks nagu päris kodus.

Seega, kui hakkad kolima ja vajad oma asjadele ajutiselt ladustamiseks (või ka pikemaks ajaks) kohta, võta meiega ühendust ja tule laokompleksiga tutvuma! Nagu juba öeldud on CityStock miniladu soodne, turvaline ja mugav – Sinu asjadele parim ajutine kodu!

Tagasi
Drive-IN väikelaod Mustamäel