facebook-pixel
Helista ja küsi lisa +372 5385 8880

Autorid

Citystock
info@citystock.ee

8 mure, mille panipaik Sinu eest ära lahendab

Pildid / - citystock konteinerite pilt - panipaikKevad on juba ukse taga. See tähendab, et talveunes olijad ärkavad õige peatselt üles ning hakkavad agaralt toimetama: kes kodus remonti tegema, kes aastatega kuhjunud asjade virna sorteerima, kes uusi projekte ellu viima. Eesootava suure toimetamisega toome tänases blogis välja seitse murekohta, millle CityStocki kuu kaupa renditav panipaik Sinu eest ära lahendab.  

Eelmise aasta kogemus näitas meile, et kevadel on oodata suuremat sorti elavnemist. Nagu eelpool mainitud, siis hakatakse rohkem toimetama ning oma elu ümber või paremaks korraldama. Ette võetakse remondi- ja ehitusplaanid ning paika pannakse suvised tegemised.

Kelle jaoks on panipaik hea lahendus?

Kuu kaupa renditav ning 24h ligipääsetav panipaik (sõida oma autoga kasvõi treppi!) on puhas ja turvaline. Panipaik lahendab ära mitmed mured, mis igapäevaste asjatoimetustega seoses tekkida võivad. Vaatame lähemalt, millistel juhtudel saab CityStocki konteiner Sind aidata.  

  • Ehitusettevõtted. Eesti kliimaga arvestades on just kevad hea aeg, et uute projektidega alustada. Kuu kaupa renditav merekonteiner on ajutiseks (ja turvaliseks) hoiustamiseks kui loodud. Panipaiga saad Sa projekti kestuseks ehitusobjektile paluda transportida ja selle lõppedes taas lattu tagastada.

  • Koduse remondi tegijad. Merekonteiner on abiks, kui Sul on plaanis oma kodus värskenduskuuri teha ning remonditavad ruumid on tarvis tühjaks tõsta. Selle asemel, et ühe toa kaupa (tõstad nii oma elu kui mööbli jms ajutiselt teise tuppa hunnikusse) remonti teha, saad Sa kõik esemed remondi ajaks konteinerisse tõsta. Loe lisaks meie varasemast blogist.

Koduõel seisev panipaik on puhas, turvaline ning lihtne kasutada. Sa saad seal hoida mööblit ja teisi esemeid, et kodus rahuliku südame ja ilma üleliigse stressita remonti teha. Tea, et konteineri saab soovi korral ka ehituse ajaks CityStocki lattu tuua.   

  • Maja ehitajad. Kuna majaehitus on pikk protsess, on hea, kui kõik vajalikud tööriistad oleksid alati käe-jala juures. Renditav panipaik, mida saab oma koduõele tuua, sobib hästi tööriistastade ja ehitusmaterjalide hoiustamiseks.

CityStocki konteineritel küll signalisatsioone, kuid meie partner Rapid Securities, kellel on lihtsad valvesüsteemid, mis ei vaja elektritoidet, saab soovijaid aidata.

  • Kolijad. Vahel juhtub, et plaanid ei lähe päris nii, kui soovitud: ostetud korter ei vabane selleks ajaks, kui Sinul on tarvis sinna sisse kolida või venivad remonditööd üle aja. Merekonteinerist panipaik pakub selleks puhuks aga head lahendust.

  • Välismaalased, kes Eestisse elama tulevad. Näiteks oli CityStockil selline huvitav kogemus, mil Eestisse kolinud itaalia härra vajas selleks ajaks, kui ta endale kodu otsis, oma asjadele ajutist panipaika.

  • Välismaale kolijad. Maailm on valla ning välisriikides käiakse üha rohkem (ajutiselt) elamas-õppimas. Sageli on selleks ajaks tarvis oma väärtuslikud asjad kuhugi turvalisse kohta ära panna. Kuuemeetrine panipaik on selleks otstarbeks suurepärane lahendus!

  • Kevad-suviste väliürituste korraldajad. Ringi liigutatav panipaik sobib väga hästi kohapeal kasutatavaks laoruumiks. Festivalide ja laatade korraldajad saavad konteineris hoida erinevaid esemeid (tehnika, mööbel jms).

Konteineri tumehall toon sobib hästi kokku ka enamike keskkondadega, sest on neutraalne. Huvitav fakt: metsa taustal ei paista üldse välja.

  • Pankrotihaldurid, kellel on vaja pankroti menetlemise ajaks tarvis võõrandatud esemeid kuskil kindlas kohas hoiustada.

Kui Sul on tarvis midagi kindlasse kohta ära panna, siis võta meiega ühendust!

Tagasi
Drive-IN väikelaod Ülemiste Citys