facebook-pixel
Helista ja küsi lisa +372 5385 8880

Korduvad küsimused

  • Kuidas ma saan kätte võtmed?

Võtmed saate kätte laokompleksis olevast võtmekapist kohe peale lepingu digiallkirjastamist, saadame Teie e-mailile sellekohase teate koos võtmekapi koodiga. 

  • Mitu komplekti võtmeid on võimalik saada?

Algselt väljastame teile lepingu sõlmimisel 2 (kaks) võtit ja luku. 

  • Kuidas peaksin käituma, kui olen võtmed ära kaotanud?

Palun teavitage meid esimesel võimalusel võtmete kadumisest ning taastame Teie ligipääsu laoruumile. Edaspidiseks laoboksi kasutamiseks tuleb Teil maksta uue tabaluku ja võtmete eest 25€, millele lisandub käibemaks. 

  • Kas autoga saab sõita oma laoboksi ette?

Jah, saate mugavalt autoga sõita oma laoboksi ette, et seal kaupa peale ja/või maha laadida. 

  • Kuidas käib rendiperioodi lõppedes laoboksi üleandmine?

Rendilepingu lõppedes viib klient laoboksist ära oma asjad ja pühib puhtaks laoboksi põranda. Lahkudes suleb klient laoboksi uksed ning jätab luku konteineri ette ning viib võtmed lao esiseinal olevasse postkasti. Lahkumisest teavitab klient CityStocki kas maili teel info@citystock.ee või helistab telefonil 53858880.

  • Kas ma võin oma laoboksi ees nt velgedel rehve vahetada?

Jah, kui sellega ei takista teisi nende laobokse kasutamast.

  • Kas laopinna ette saab sõita ka suurte autodega?

Kuna laoboksid asuvad hoone sees, siis on võimalik sõita laobokside ette sõiduauto või minibussiga, mille registrimass ei ületa 3,5t ja sõiduki kõrgus ei ületa 3,6m.

  • Kas laoboksides on küte?

Ei, laoboksides ei ole kütet ja seega ei soovita me seal hoiustada asju, mis on külmale temperatuurile tundlikud. See-eest soojale temperatuurile tundlikud olevad asjad ei ole ohustatud, sest laoboksid asuvad kütteta siseruumis. Ka suvel ei ohusta asju liigne soojus, sest puudub otsene päikesekiirgus. 

  • Kas laoboksides on elekter?

Laobokside sees ei ole valgustust, küll aga on laokompleksis piisav üldvalgustus, tänu millele on võimalik kaupa peale ja/või maha laadida ka öösel või talvisel pimedal ajal. Pistikupesi ja elektritoidet laoboksides ei ole ning elektritööriistade ja seadmete kasutamine laoboksides on keelatud.

Leia sobiv laopind ja arvuta hind

Tutvu lepingutingimustega

Drive-IN väikelaod Ülemiste Citys