facebook-pixel
Helista ja küsi lisa +372 5385 8880

Autorid

Citystock
info@citystock.ee

Hoiuruumi rent teeb elu lihtsaks: AeroBike pani oma asjad kindlalt ära

Pildid / - aerobike2Kus häda kõige suurem, sealabi kõige lähem. Enam kui kümme aastat rattaüritusi korraldanud AeroBike’i eestvedaja Mihkel Reile seisis tänavuse hooaja lõppedes probleemi ees – ta ei saanud senist laopinda enam kasutada. Väljakutseks oli leida uus, spetsiifilistele nõudmistele vastav panipaik, kus ladustamine oleks mugav, soodne ja turvaline. CityStocki poolt pakutav hoiuruumi rent oli seega justkui kõrgemalt poolt vastatud palve.

“Kuna Ülemiste Veepuhastusjaama territooriumil, kus me senimaani oma asju hoidsime, hakkasid kehtima uued ja tunduvalt karmimad turvanõuded ehk veepuhastusega mitte seonduvad tegevused on seal nüüdsest keelatud, siis ei saanud me nende pinda enam kasutada,” räägib Mihkel ootamatult tekkinud probleemist. “Mul tuli leida uus ladu, mis vastaks kõikidele meie nõudmistele”.  

Ladu peab olema kergesti ligipääsetav, kuiv ja turvaline

“Esiteks peab asupaik hea olema. Näiteks oli eelmisesse lattu mööda Järvevana teed vaid ühelt poolt võimalik läheneda. CityStockil seda probleemi ei ole. Lisaks peab ladu ööpäev läbi ligipääsetav olema. Ka sellega CityStockil probleemi ei ole,” toob Mihkel alustuseks välja mõned tähtsad asjaolud. Tema tähelepanekud on mõistetavad, sest AeroBike korraldab kevad-suvisel hooajal palju rattavõistluseid ning nende soovid on seetõttu üsna spetsiifilised.

“Võistluspäevad algavad varavalges ning lõppevad hilja. Logistiliselt peab panipaik asuma autoga kergesti ligipääsetavas kohas, sest kes ikka tahaks asju käe otsas edasi-tagasi tassida, samuti peab see olema optimaalse suurusega ehk mitte liiga suur ega ka liiga väike,” selgitab Mihkel oma tingimusi lähemalt ning lisab, et nende üks olulisemaid aspekte oli, arvestades Eesti kliimat, et laopind paikneks kuivas kohas. “Ja siis muidugi hind. Hoiuruumi rent ei tohiks eelarvesse suurt auku tekitada, renditasu peab jääma ikka mõistlikkuse piiresse”.

Hea asukoht on CityStockil tõesti. Lisaks sellele, et Ülemistele on väga lihtne kõikjalt üle linna kohale vurada, asub AeroBike’i korraldatud Tallinna Rahvasõidu võistluskeskus Ülemiste City’s ning võistluse rada läheb vanast Dvigateli tehasehoonest, kus CityStocki minilaod asuvad, sobivalt mööda.

Hoiuruumi rent päästab murest

Pildid / - aerobike1Mihkel on saadud teenusega rahul ning soovitab seda kõikidele ürituste korraldajatele. Helitehnika ja muu atribuutika hoiustamiseks ei ole ju tarvis suurt angaari, piisab ka ühest või mitmest kuu kaupa renditavast merekonteinerist. “Mina kasutan esimesel korrusel olevaid konteinereid, sest mul on sinna suvisel ajal pea igapäevaselt vaja ligi pääseda. Kohverkividega üles-alla jooksmine oleks ikka päris õudne! Teisel korrusel olevad konteinerid sobiksid näiteks neile, kes elavad linnakorteris, kus on vähe ruumi, kuid kes soovivad sellegipoolest asju, mida ei raatsi päris ära visata, kuskil hoida”.  

AeroBike pani konteinerisse turvaliselt hoiule näiteks liikluskorraldusvahendid – torbikud ja märgialuskivid, kuid ka joogitopsikud, supikausid ja termosed. Seal on ka pooleliitrised joogipudelid, täispuhutav batuut ning telgid. Suvel saab seal olema ka suurtes kogustes Põltsamaa purgisuppe.

“Meil on konteineris ka ehituses kasutatavad OSB plaadid, mida meil otseselt enam tarvis ei lähe, kuid samas – kunagi ei tea. Varem korraldasime Astangu maa-alust sõitu, kus me neid plaate raja sõidetavaks tegemiseks kasutasime,” naerab Mihkel.   

Muideks, Mihkel korraldab ka üha enam populaarsust koguvaid kevad-talviseid laternamatkasid, mille koduks hooajaväliselt on samuti CityStocki panipaik.  

Kui Sul on tarvis oma asju turvalises, hästi ligipääsetavas ja kuivas kohas hoida, siis võta meiega ühendust!

Tagasi
Drive-IN väikelaod Ülemiste Citys