facebook-pixel
Helista ja küsi lisa +372 5385 8880

Autorid

Citystock
info@citystock.ee

Ladustamine on lihtne: paki oma restorani väliterrass hooaja lõpus konteinerisse

Ahoi, restoraniomanik- ja juhataja! Kas ka Sul on tarvis suvehooaja lõppedes oma restorani või kohviku väliterrass ning sealne mööbel lahti võtta ning see siis kuhugi kindlasse kohta talveks ära panna? Teada-tuntud tõsiasi on, et laoruumiga on alati pigem kitsas. Eriti veel Tallinna vanalinnas. Ameti- ja vahekäikudes jääb lahti võetud terrass teistele ette ning on ohtlik. Selle asemel, et terrass igal aastal lahti monteerida, prügimäele või taaskasutusse tassida (et see siis järgmisel aastal taas nullist üles ehitada), võiks lahenduseks olla hoopis ladustamine.

Meie mõte on järgmine: too (või toome meie) konteinerid esmalt terrassi juurde, monteeri see lahti ja paki konteinerisse (terrassilauad alla ja mööbel peale). Kui Sul endal sobilikku territooriumit ei ole, kus seda üle talve hoida ja ladustamine on seetõttu keeruline, saab konteinerid Ülemiste lattu hoiule jätta.

Kolm põhjust miks konteineris ladustamine on õige otsus:

  1. Mugav. Viime sügisel terrassilaudu ja mööblit täis konteineri oma lattu (või mõnda muude asukohta) ning toome selle siis kevadel jälle tagasi. Sina ei pea vahepeal mitte millegi pärast muret tundma! Oma konteinerile saad Sa ööpäevaringselt alati ligi, olgu kasvõi riigipüha. Loe kiirest ja mugavast laoteenusest meie blogist!

  1. Lahti võetud terrassi taaskasutamine ehk ladustamine konteineris ületalve on odavam lahendus, kui igal aastal vana prügimäele vedamine ja uue terrassi ehitamine. Lisaks raha- ja keskkonnakuludele tuleb siin arvesse võtta ka vaev, aeg ja energia. PS! Kui Sa rendid konteineri vähemalt aastaks, saad Sa ühe kuu täiesti tasuta! Kuueks kuuks rentides saab ühe kuu poole hinnaga.

  1. Turvaline. Kõik konteinerid on turvalukuga, turvafirma poolt videovalvega turvatud on ka konteinerite n-ö kodu ehk Ülemiste ladu.

NB! Konteinerid on kõik ühesuurused: 5,9 meetrit pikad ning 2,3 meetrit kõrged. Konteinerite pindala on 14 ruutmeetrit, ruumala mahuks on 30 kuupmeetrit. Isegi, kui prusside ladustamine on seetõttu keerukas, mahub terrassimööbel konteinerisse ideaalselt.

Milleks konteinerid veel kasulikud on?

  • Sa saad renditavas konteineris toitlustusasutuste varukülmkappe, lisamööblit ja muid suuremaid esemeid hoida. Kui Sa teed parasjagu uuenduskuuri ning vahetad välja kohviku mööblit, saad Sa vana kraami kuni selle maha müümiseni turvaliselt konteineris hoida.  

  • Konteiner on perfektne ka selle inventari jaoks, mida enam väga vaja ei ole, kuid millele Sa ei ole veel head uut kasutust leidnud.

  • Konteiner on mugav, turvaline ja puhas talvekodu pop-up restoranide-, suvel populaarsete hoovikohvikute- ja laadamööbli jaoks.

  • Hoiusta konteineris ka kõiksugu muud atribuutikat nagu päikesevarjud, õllekraani alused ja jahutid, mis on mõeldud spetsiaalselt väliürituste tarbeks ning talvisel hooajal kasutust ei leia.

Tekkis huvi? Võta meiega ühendust!

 

Tagasi
Drive-IN väikelaod Mustamäel