facebook-pixel
Helista ja küsi lisa +372 5385 8880

Autorid

Citystock
info@citystock.ee

Teed remonti? Konteineri rent tuleb appi

Kevad-suvine ehituse- ja remondihooaeg, mil paljud värskendavad oma elu- ja maamaju ning suvilaid, on juba täies jõus. Omi väärtuslikke asju peab aga seniks kuskil hoidma. Kõige parem võimalus on laokonteiner ehitusplatsil, mida Sa saad laenutada just nii pikaks ajaks, kui parasjagu tarvis on. Konteineri rent on lihtne, kiire ning mugav lahendus.

Suures plaanis täidab renditav konteiner kahte suurt vajadust: erakrundil mööbli ja muude (majapidamis)esemete ning ehitusplatsil tööriistade ja ehitusmaterjalide hoiustamine. Tegemist on merekonteineriga, rahvakeeli ka panipaik. Vaatame mõlemat võimalust veidi allpool lähemalt.  

Mida konteiner endast kujutab?

Tegemist on merekonteineritega, millega veetakse veeteid pidi Aasiast Euroopasse kaupu. Need on praktiliselt tutt-uued ehk kasutatud vaid üheks merereisiks.  

Konteineri mõõdud ja omadused:

  • Kõik konteinerid on ühesuurused: 20 jalga ehk 6 meetrit, 14 ruutmeetrit ehk 30 kuupmeetrit;
  • Ilmastikukindlad, tugevad ja kvaliteetsed;
  • Konteineritel on olemas oma tugev lisalukustus, millele on juurde võimalik võtta turvafirma poolt pakutav signalisatsiooniteenus;
  • Võimalik rentida kuu kaupa;
  • Lisaventilatsioonirestid, et õhk liiguks paremini;
  • Esteetilise välimusega, mis ei riku ei tänava- ega ka krundi välist üldilmet;
  • Soodne hind võrreldes konkurentidega;
  • Tellimine võtab aega vaid ca 10 minutit ning konteiner jõuab Sinu hoovi juba paari päevaga!

Kuidas konteineri rent toimib?

CityStock toob isekonteineri kohale ning viib selle peale rendiperioodi ka ära. Eelnevalt oleks tarvis teada vaid seda, kas ja kuidas konteineriga kraana krundile pääseb.

Kraana saab tuua korraga kaks konteinerit, üks mahutab ca 2-toalise korteri sisustuse. Kui tööde käigus tekib vajadus lisakonteineri järele, saame neid kerge vaevaga juurde tuua.

Kui käsil on parasjagu korteriremont ning maja ees ei saa konteinerit pikaajaliselt hoida, siis hoiustame selle seniks oma lattu. Antud teenuse eest me eraldi lisatasu ei võta, hüvitada tuleb siiski edasi-tagasi transport.

Konteineril on remondi ajaks kaks peamist kasutusala:

  1. Erakrundil mööbli ja muude esemete hoiustamine

Kui vanasti tõsteti remondi ajaks esmalt üks tuba tühjaks ja teine pakiti maast laeni asju täis ja nii edasi kuni kõik toad said remonditud, siis täna on asjad õnneks palju lihtsamad. Kui Sul on remondi ajaks vaja kodu (tuba, kelder, pööning, terrass) tühjaks teha, siis hoia neid asju renditavas merekonteineris. Nii on võimalik koheselt suur pilt tehtavatest töödest ja planeeritavast tulemusest silme ette saada.

NB! Tänu sellele, et Sa saad remondi ajal hoida oma väärtuslikud esemed konteineris, ei riku neid ära remondiga kaasnev tsemendi- ja betoonitolm, mis igast praost kipub läbi pugema ja sinna ka jääma.

  1. Ehitusplatsil olev laoruum

Kui tegeled parasjagu ehitustöödega, siis sobivad konteinerid objektil kasutuses olevate ehitusmaterjalide ja tööriistade hoiustamiseks. Kui Sa tood konteineri juba maja ehitamise esimeses etapis objektile, saad Sa paika panna võimalikult operatiivse töökorralduse. Rentides kaks konteinerit, saad Sa ühte panna näiteks oma asjad ja teise ehitustarvikud.

NB! CityStocki konteineritel ei ole kaasas signalisatsioonisüsteemi, soovitame selle oma partneri kaudu rendiperioodiks kindlasti paigaldada. Parem karta, kui kahetseda!  

Tekkis huvi? Võta meiega ühendust!

Tagasi
Drive-IN väikelaod Mustamäel