facebook-pixel
Helista ja küsi lisa +372 5385 8880

Autorid

Citystock
info@citystock.ee

Trummar Reigo Ahven: konteinerite rent teeb muusikute elu nii palju lihtsamaks

Kujuta ette järgmist olukorda: Sul on neljapäeva õhtul kontsert Tallinnas, reedel workshop Paides ja laupäeval taas kontsert pealinnas. See tähendab, et lisaks ühest linnast teise sõitmisele, pead Sa ka muusikariistasid ja helitehnikat mööda Eestit ringi vedama. Arvatavasti tuleb Sul neid järelkärult korduvalt peale ning maha laadida, et hinnalised riistad öö turvaliselt üle elaksid. Kõlab tuttavalt, eks? Konteinerite rent ulatab siinkohal abikäe.

Mis oleks, kui Sa saaksid oma väärtuslikke asju hoida turvalises, 24h avatud ja mugavalt ligipääsetavas väikelaos ehk renditavas merekonteineris? Elukutseline trummar Reigo Ahven, kes sõidab tööasjus (kontserdid, praktilised muusika töötoad, firmapäevad jms) mööda Eestit pidevalt ringi, hoiab juba viimased pool aastat oma “tööriistasid” üle öö merekonteineris ega ole kordagi tagasi vaadanud.

“Kuna kontserdid lõppevad tihti alles öösel, ei saa siis enam laokompleksile ligi, sest see on suletud. Või olen ma ise peale pikka tööpäeva liiga väsinud, et neid kodu juures maha laadida ja siis tuppa varjule tassida. Maja ette järelkärusse ju hinnalisi trumme seisma ei jäta! Merekonteinerisse saan need aga kerge vaevaga koos järelkäruga sisse lükata ja järgmisel päeval taas sleppi võtta,” kirjeldab Reigo operatiivset ning mugavat hoiustamise võimalust ning lisab rahulolevalt: “Olen suur fänn!”.  

5 põhjust miks konteinerite rent muusikute elu lihtsamaks teeb:

  • Hea asukoht. Ülemiste City’s asuv väikeladude kompleks asub Eesti mõistes tuiksoonel. Oma laokonteineri juurest on lihtne ükskõik, millises suunas edasi sõita või koduteel läbi hüpata, et oma esemed hoiule panna.

  • Mugav, kiire ja lihtne. Konteinerite rent on lihtne, mugav ja kiire. Veebipõhine registreerimine ja maksmine võtab aega vaid viis (!) minutit. Seejärel võid Sa juba lattu sõita, kus Sa saad telefonile saadetud koodi abil kätte oma laokonteineri võtme.  

  • 24h avatud. Sa pääsed oma laokonteinerile (olenemata aastaajast või kellaajast) alati ligi. Kasvõi kell kolm öösel, Suurel Reedel (mil muru ka ei kasva) või jõululaupäeval. Konteinerite rent on alati Sinu teenistuses!

  • Turvaline, ruumikas ja puhas. Ülemiste City’s asuv laokompleks on turvatud, kõik merekonteinerid on lukustatud, need on peaaegu, et tutt-uued (läbi teinud vaid ühe merereisi Aasiast Euroopasse), alati puhtad ning mahutavad ca 2-toalise korteri jagu asju.

  • Abivahendid on kohapeal olemas. Laokompleksis on kõikidele kasutamiseks vineerist alus, mille abil Sa saad konteinerisse sõidutada ükskõik, mida parasjagu tarvis. Lisaks on olemas ka kahveltõstuk, et Sa saaksid kergesti ligi ka teisel korrusel olevatele konteineritele.

Kokkuvõtvalt võiks öelda, et kuu kaupa renditavad merekonteinerid on muuhulgas sobilikud nii bändidele, muusikutele kui ürituste korraldajatele, kes saavad oma väärtuslikke esemeid erinevate sündmuste toimumise vahelisel ajal konteineris hoida.

Veel üks huvitav kasutusnurk: vingeid spordisündmusi korraldav ettevõte Trismile kasutab merekonteinereid oma varustuse hooajaliseks hoiustamiseks. Eriti efektiivne on see siis, kui Tallinnas on parasjagu Skandinaavia suurim triatloni võistlus Ironman tulemas. Trismile’il on olemas küll oma spordiklubi, kus saab asju hoida, kuid nad on endale paralleelselt rentinud ka boksi CityStocki väikelaos. Mõte on selles, et kiirel ajal saad Sa hoida asju konteineris ning hooajaväliselt omaenda laos. PS! Saame konteineri alati ka toimumispaika kohale tuua.  

Blogi lõpetuseks teeme üleskutse ka kõigile diginomaadidele, kes liiguvad mööda ilma palju ringi ja ajavad äriasju interneti vahendusel. Tänu merekonteineritele saad Sa oma firma ettevõtmistega palju operatiivsemalt ning kuluefektiivsemalt tegeleda. Kontorina kasuta võrkkiike, oma kodu diivanit või New Yorgi tänavanurgal asuvat Starbucksi, ning hoia samaaegselt oma tooted, laovaru või riistvara turvalises laokonteinerites. Vähem kohustusi tähendab vähem stressi!

Tekkis huvi? Tarvis asju kuskil hoida? Võta meiega ühendust!

Tagasi
Drive-IN väikelaod Mustamäel