facebook-pixel
Helista ja küsi lisa +372 5385 8880

Autorid

Citystock
info@citystock.ee

Operatiivsem asjaajamine: merekonteiner kui praktiline vaheladu

Suvi on mitmel moel äge. Lisaks puhkustele ja päikesele on see suurepärane aeg oma äri käibenumbrid kasvule suunata, sest suvekuudel toimub Tallinnas mitmeid põnevaid laatasid ning festivale. Lisaks käib vilgas ehitushooaeg ning ajutisi objekte tekib juurde kui seeni peale vihma. Heaks abivahendiks saab siin olla merekonteiner. Seekordne blogi ongi üleskutse kõigile kaubandus- ja ehitusettevõtjatele, kelle firma asub väljaspool Tallinna, kuid kelle töö toob tihti pealinna.    

Tallinnas toimuvatel laatadel osalemine või sealsetel ehitusobjektidel käimine, kui Sa elad ja töötad tegelikult väljaspool pealinna, võib Sinu jaoks aja- ja energiamahukas ettevõtmine olla.  Seda eeldusel, et Sul on vahepeal tarvis oma toodangut, tööriistu ning -materjale kuskil hoida, kuid Sa oled sunnitud selle asemel iga päev edasi-tagasi sõitma.

Õnneks on olemas ka tunduvalt parem lahendus ‒ efektiivne ja praktiline vahelaona renditav esteetiliselt puhas ja turvaline merekonteiner. Miniladu saab lisaks kasutada ka oma isiklike (hooajaliste) asjade nagu jalgrattad, üleliigne mööbel, spordivarustus jms hoiustamiseks.

Merekonteineritest loodud minilaod on suurepärane lahendus näiteks kaubandusettevõtetele, mis asuvad väljaspool Tallinnat, kuid soovivad pealinnas hooajaliselt oma kaupa müüa. Samuti mõne muu linna või asula ehitusettevõtetele, kes peavad iga päev Tallinnasse objektile sõitma ning oma väärtuslikke tööriistu nagu tigu endaga ühes vedama. Vaatame teemat veidi lähemalt.

Merekonteiner on kui ajutine kaubaladu kaubandusettevõtetele

Kui Sinu kaubandusettevõte ei asu juriidiliselt ega füüsiliselt Tallinnas, kuid suur osa äritegevusest on koondunud siiski pealinna, võib Sul olla kasu Tallinnas paiknevast vahelaost. Mida me sellega mõtleme? Kuna Sinu firma ladu, kus Sa oma kaupa tavaliselt hoiad, asub teises linnas, pead Sa iga päev tülikat marsruuti mööda edasi-tagasi sõitma. Seda selleks, et Sul oleks eesootavaks päevaks ikka piisavalt müüdavat kaupa.

Kauba Tallinnas asuvast minilaost jaopäraselt müügiplatsile vedamine on kahtlemata tunduvalt optimaalsem viis äri teha, kui seda sadade kilomeetrite kauguselt igapäevaselt kohale tassida. Ehk siis: üüri vajalikuks perioodiks puhas ja kergesti ligipääsetav konteiner, kus Sa saad oma asju hoida. Nõnda toimides säästad Sa oma aega, närve ja energiat.

Tööriistad ja -materjalid projekti ajal turvalises merekonteineris

Sama diil kehtib ka ehitusettevõtjatele. Kui Sinu firma paikneb mõnes muus linnas, kuid Sa käid siiski Tallinnas (või lähiümbruses) regulaarselt tööd tegemas, oleks ju mõistlik hoiustada oma väärtuslikke ehitustööriistu ja -materjale turvalises vahelaos. Ja selleks sobib hästi kuu kaupa renditav merekonteiner, mis paikneb omakorda Sinu objektile võimalikult lähedal.

Esemeid, mida Sa muidu veaksid igapäevaselt ühest linnast teise, saaksid Sa hoida turvalises, kergesti ligipääsetavas ja puhtas merekonteineris. Nõnda ei pea Sa muretsema asjade turvalisuse pärast ega kulutama aega nende transportimisele ja autosse ja sealt maha laadimisele.

Objekti- ja projektijuhtide jaoks on see ütlemata mugav viis, sest praktiline miniladude süsteem võimaldab tervele Sinu ehitustiimile CityStocki laokonteineritele juurdepääsu teha. Mitte keegi ei sõltu kolmandast osapoolest ega lahtiolekuaegadest. Kõik võidavad.

Renditava vahelao boonused:

  1. Turvalisus. Sõidukis oma asjade hoidmine ei ole turvaline lahendus, sest autosse või bussi võidakse iga kell sisse murda. Miniladu on aga turvatud, tugeva lukuga ning alati kindel valik.  

  1. Puhas ja ruumikas. Sõidukites ei ole kunagi piisavalt ruumi, et Sa saaksid seal kõiki vajalikke tööriistu, materjale ja kaupa hoida. Merekonteinerid on väga mahukad (majutavad ca 2-toalise korteri jagu kraami) ja puhtad (neid on eelnevalt kasutatud vaid ühekordse meretee läbimiseks Aasiast Eestisse).

  1. 24/7 ligipääs. Äritegevus ei küsi tihti kellaaega. Ja see seaduspära kehtib eriti veel väikeettevõtjatele. Esineb olukordi, mil laos olevaid esemeid on tarvis kohe, ja seda hoolimata päevast või kellaajast. CityStocki merekonteiner on selle kasutajatele avatud 24/7 ega sõltu kolmandatest osapooltest. Väga mugav ja lihtne.

  1. Rohkem aega ja energiat. Ära jääb pidev edasi-tagasi pendeldamine. Tänu teadmisele, et Sinu esemed on turvalises ja kergesti ligipääsetavas keskkonnas magad Sa palju paremini. Lisaks võidad Sa tänu kahele eelnevale punktile nii ajas kui energias ning töö saab palju tulemuslikumalt ja paremini tehtud. Kõik võidavad.

Tekkis huvi? Võta meiega ühendust!

Tagasi
Drive-IN väikelaod Mustamäel