facebook-pixel
Helista ja küsi lisa +372 5385 8880

Autorid

Citystock
info@citystock.ee

Lihtne ladustamine: seriaal “Pank” pani oma rekvisiidid konteinerisse

Pildid / - IMG_6543Seriaal “Pank” on tänaseks läbi käinud vast igast Eesti elutoast. EV 100-sünnipäevaks valminud, sel sügisel linastunud ja juba välisturgudel ringleva seriaali tootmisel kasutati sadu erinevaid ajastutruid esemeid. Aga kuhu need pärast seriaali valmimist panna? Sest ladustamine ja ruuminappus on muutumas üha suuremaks mureteemaks. Teleseriaali peaprodutsent Paul Aguraiuja leidis hea lahenduse kuu kaupa renditavates merekonteinerites. Palusime, et Paul ka meiega oma kogemust jagaks.

Probleemiks ladustamine? No problem

“Peale seda, kui pool aastat kestnud seriaali võtted lõppesid, oli meil ühekorraga väga palju asju, mis oli tarvis kuhugi ära panna. Paigutasin kõik rekvisiidid, sealhulgas hunnikutes mööblit ja riideid, esialgu ca 200-ruutmeetrisesse laohoonesse. Hoone lagi sadas aga kahjuks läbi ning kehva kvaliteedi eest maksin ma liiga palju raha, lausa ülekohtuselt palju,” räägib Paul ootamatult ilmnenud probleemist. “Hakkasime otsima uut laopinda. Müüsime osa neist asjadest küll maha ja kostüümid annetasime BFMile, et tudengid saaksid neid kasutada, kuid oli ka palju unikaalset, mida ei tahtnud ära anda. Seega oli meil vaja sobilikku renditavat ruumi, kus ladustamine ei oleks probleem. Keeruliseks tegi otsingu see, et me ei teadnud, kui palju asju meil müügist ning annetustest alles jääb. Meil oli tarvis väga paindlikku lahendust”.  

Uurisime Pauli käest, miks ta just CityStocki kasuks otsustas. “CityStock pakub paindlikkust ning kasutusmugavust, mida me lausa tikutulega taga otsisime. Lisaks on CityStocki minilaod oma konkurentidest tunduvalt soodsamad,” selgitab Paul oma valiku tagamaid. “Tean nüüd, et kõik minu asjad on kindlas ja kuivas kohas. Konteinerid on puhtad ja turvalised,” räägib Paul ning lisab, et saab lattu minna ka tavariietes, kasvõi enne ärikohtumist või pidulikku sündmust, sest kogu laoruum on alati puhas ja hoolitsetud.  

Kiire, lihtne ja mugav renditeenus  

Pauli kinnitusel oli kogu rendiprotsess kiire, lihtne ja valutu: “Juba tund aega peale lepingu allkirjastamist sõitis meie auto koos kraamiga laohoone poole. Mina ei pidanud oma päevaseid toimetamisi selleks üldse katkestama, minu kohalolu ei olnud seal vaja. Autojuht sai ise kõigega kohapeal hakkama”.

Pildid / - IMG_6538Paul võttis esialgu rendile vaid ühe konteineri. Ja kuna tal pole sinna väga tihti asja, siis valis ta teisel korrusel asuva laopinna. Teine korrus ei ole Pauli hinnangul takistuseks, sest CityStockis on olemas rullikutel liikuv redel, millega saab otse konteineri ukse juurde sõita. “Kui ma peaksin tihemini oma konteineri juures käima, siis võtaksin kindlasti esimesel korrusel oleva konteineri,” lisab Paul.

Mis konteineris hoiul on? “Lademetes võltsrublasid, mida seriaalis kasutasime. Neid on seal ikka väga palju! Siis kümneid ja kümneid päevavalguslampe, millega valgustati filmimise ajal ühte olulist võttepaika – tradingfloor’i. Konteineris on ka Nordpanga logost pärinevad suured N ja O tähed. Neid ei ole vaataja aga näinud, sest seda osa pole veel eetris olnud (intervjuu toimus 13. novembril – toim)”.

Kui Sul on tarvis oma asjad kuhugi kindlasse kohta ära panna, siis võta meiega julgelt ühendust!

Tagasi
Drive-IN väikelaod Ülemiste Citys