facebook-pixel
Helista ja küsi lisa +372 5385 8880

Autorid

Citystock
info@citystock.ee

Kus hoida talvel oma mootorratast või hobiautot? Lahenduseks on rendivatad konteinerid

Suvi läbi, pillid kotti! Vinge tsikli ja hobiautoga on soojal ja kuival ajal väga mõnus ringi sõita, kuid talve hakul tuleb oma kahe- või neljarattalisele semule üks tahe ja turvaline koht leida, kus külm periood mööda saata. Kuu kaupa renditavad konteinerid on selleks otstarbeks ideaalne lahendus, sest need on kergesti ligipääsetavad, turvalised ja sobivad kasutamiseks kasvõi tervele sõpruskonnale.

Seda, miks just konteinerid on heaks talvekoduks Sinu mootorrattale, ATV-le või hobiautole, selgitab alustuseks lihtne matemaatika. Kiire arvutustehte järgi on CityStocki laoruumid tunduvalt odavamad kui näiteks üüritav motohotell, mis maksab Sulle ca 40 eurot kuus. Kui rentida konteiner terve seltskonna peale, kellega Sa tavaliselt ka sõitmas käid, siis tuleb igakuiseks summaks (kui kambas on vähemalt neli inimest) ca 35 eurot inimese kohta.

Ja kuna meie hinnangul mahub (sõltuvalt mootorratta tüübist) merekonteinerisse vähemalt kuus tsiklit, siis tähendab see, et igakuine summa inimese kohta muutub veelgi väiksemaks.

Konteineri kõva pluss on veel see, et on Sulle iga kell ligipääsetav.

Nutikas valik: mootorrattad ületalve turvalises merekonteineris

Iga mootorratas väärib sooja ja turvalist kohta, kus külm Eesti talv üle elada. Kuna suurem enamus meist elab linnakorterites, siis puudub meil selleks vajalik pind.

Kui Sa senini oled oma mootorratast presendiga kinnikaetult tänavale või hoovi pargitud  järelkäru peal hoidnud, siis nüüd saad Sa seda teha turvalises ja kergesti ligipääsetavas konteineris.

Ka suvel laineid löönud jetid, põnevaid maastikke kündnud ATV-d jms sõidukid saad Sa talveks CityStocki merekonteinerisse hoiule panna. Lumekelke ja muid talviseid lõbusõidukeid saad Sa konteineris hoida suveperioodil.  

Sa saad sõiduki lausa järelkäruga konteinerisse tagurdada, et seda siis vajadusel lihtne ja operatiivne kasutada oleks. Ja konteiner, mida on mugav transportida, võib paikneda nii Sinu enda hoovis kui meie laos.

Pane oma hobiauto külmaks ajaks konteinerisse hoiule

Siia kategooriasse kuuluvad kõik vinged driftimasinad, kiirendusautod ja hinnalised uunikumid, millega Sa igapäevaselt ei sõida, kuid mis vajavad turvalist kohta, kus talvituda.

Kindlasti kuuluvad siia nimistusse ka kõik n-ö nõukaaegsed sõidumasinad, mis on viimastel aastatel populaarsust kogunud ning leiavad üha rohkem uut hingamist ja kasutust.

Suvel on üles vuntsitud žiguliga vahva ringi kimada, kuid käredale talvele need autod sellegipoolest hästi vastu ei pea.

Drive-IN konteinerid ja nende eelised:

  • 24h avatud, kiire ja mugav kasutada. Tule kasvõi jõululaupäeval või keset ööd. Sinu konteiner on Sinu jaoks alati ligipääsetav.
  • Turvaline. Ladu on pideva järelevalve all ning kõik konteinerid on kindlustatud tugeva ja vastupidava lukusüsteemiga.
  • Puhas ja kvaliteetne. Konteinerid on seest ja väliselt puhtad ning alati hoolitsetud. Need näevad lisaks ka väga esteetilised välja ning sobivad ka aias või hoovis hoidmiseks. Lisaväärtusena saad Sa neile ka reklaamkleebised peale panna ning seeläbi oma (väike)ettevõtte nähtavust tõsta.
  • Konteinerite mõõdudon 5,9 x 2,4 meetrit ning pindala on 14 m². Seda on hea teada, sest nõnda saad Sa arvestada seal hoitavate sõidukite arvuga. Renditav panipaik mahutab üldjuhul kenasti ära ka kogu motovarustuse.  
  • Kui Sa soovid oma tsiklit pigem oma elupaiga vahetus läheduses hoida, siis tea, et me saame konteineri kuhu iganes kohale tuua. Rendiperioodi lõppedes viime selle taas ära.

 

Koguprotsess on imelihtne ja kiire: rendi konteiner ja maksa selle eest veebis, seejärel sõida endale sobival ajal lattu (kasvõi otse konteineri sisse) ning kasuta panikapika vastavalt oma vajadustele.  

NB! Ühe konteineriga tuleb kaasa kaks komplekti võtmeid, kuid me saame võtmeid alati juurde teha. Näiteks siis, kui rendite konteineri terve seltskonna peale.

Kui Sul või Sinu motopundil on tarvis kohta, kus tsikleid või hobiautosid üle talve hoida, siis võta meiega ühendust!

Tagasi
Drive-IN väikelaod Mustamäel