facebook-pixel
Helista ja küsi lisa +372 5385 8880

Autorid

Citystock
info@citystock.ee

Kaup jõudis varem kohale? Konteinerite rent aitab!

Elu juhtub Sinuga siis, kui Sa parasjagu muid plaane teed, on kunagi öelnud kuulus biitel John Lennon. Tõsi mis tõsi. Plaani palju tahad, aga ootamatud sündmused keeravad hoolega timmitud plaanid vahel ikka sassi. Näiteks võib nii juhtuda jaekaubanduses, kui tellitud suuremahuline kaubasaadetis varem kohale jõuab. Mis siis nüüd saab? Üheks lahenduseks on konteinerite rent. Kutsume seda teenust ise hellitavalt laokiirabiks, sest teenus tõttab Sulle vajadusel kiiresti appi.   

Teenuse mõte on selles, et Sinu ootamatult tekkinud probleem leiab koheselt lahenduse.

Kujuta ette järgmist olukorda: nagu välk selgest taevast on tekkinud vajadus laoruumi järele, sest tellitud kaup jõudis kokkulepitust varem kohale ja tuleb nüüd kiirelt kuhugi “ära panna”. Ka kiireloomuline kolimine või rendilepingu lõppemine tekitab sarnase olukorra, mil ootamatu probleem vajab lahendamist.  

Mis sel puhul aitab?

Konteinerite rent. Nii lihtne see ongi. Kuu kaupa renditavate ja 24h ligipääsetavate merekonteinerite rent turvalises laokompleksis.

Nagu näha, siis võib ootamatult saabunud kauba ladustamine olla lihtne, kiire ja mugav, kui Sa kasutad selleks “kiirabi” vaheladu. Saad mure kaelast ära ning kiirelt tagasi muude asjatoimetuste juurde naasta.

Kasuta oma konteinerit millal iganes

Üks oluline nüanss on siin veel see, et kogu protsessi käigus ei pea Sa mitte ühegi inimesega kokku puutuma. Inimfaktor puudub täielikult. Ja tänu sellele saad Sa oma asjadele ligi ükskõik, millal. Kasvõi kell kaks öösel või jõululaupäeval.

Kuid, eks me tegutseme ikka vajadusepõhiselt. See tähendab, et kui Sinu jaoks on oluline kellegagi renditingimused läbi arutada või soovid Sa laopinda ennem lepingu allkirjastamist näha, siis on see loomulikult võimalik. Helista meile, me oleme paindlikud.

6 põhjust miks valida konteinerite rent:

 • Ladu asub Ülemiste City’s, mis omakorda paikneb suurte magistraalide lähedal ja on seega kergesti ligipääsetav. Sa ei pea kaubaga kaugele sõitma ega ummikutes aega raiskama;
 • Drive in funktsioon, mis tähendab, et Sa saad autoga otse konteineri ette sõita;
 • Operatiivne ja kiire veebipõhine teenus;

 • Alati avatud. 24 tundi päevas ja seitse päeva nädalas;

 • Konteinereid saab rentida kuu kaupa;

 • Oleme paindlikud ja kiired!

NB! Talvel, kui õuekraadid lähevad miinusesse, on ka konteinerites külm, kuna seal puudub küte. Näiteks eelmisel veebruaril, kui väljas oli -20 kraadi, oli konteinerite temperatuur -8 kraadi. Oma esemete pärast aga muretsema ei pea, sest konteinerites on alati kuiv ja konteineri seintel ning laes puudub igasugune kondensaat.

Kuidas konteinerite rent CityStocki laos töötab?

Konteinerite rendiprotsess võtab aega ca 5 minutit.

 1. Vali veebis sobilik konteiner (ülemine või alumine korrus).

 2. Vali rendiperiood.

 3. Kinnita lepingutingimused.

 4. Vali makseviis. Pangalingiga tasumine tagab kohese ligipääsu, arvega tasudes on viiteaeg kuni üks tööpäev.

 5. Allkirjasta leping digitaalselt.

 6. Helista ukse avamiseks Citystock laokompleksi välisuksel olevale numbrile.

 7. Laokompleksis olevast võtmekapist saad Sa kätte oma laoruumi võtmed.

 8. Sõida autoga kasvõi “treppi” ja ladustamine võibki alata!

Kui Sul on tarvis oma asju kuskil turvalises kohas ladustada, siis võta meiega julgelt ühendust!

Tagasi
Drive-IN väikelaod Ülemiste Citys