facebook-pixel
Helista ja küsi lisa +372 5385 8880

Autorid

Citystock
info@citystock.ee

CityStock minilaod on sinu mootorrattale parim talvekodu!

Ilmad on juba külmaks läinud, mootorrataste, mopeedide ja rolleritega enam sõita ei saa ning linnaelaniku jaoks on taas päevakorral probleem: kus oma kaherattalist talvel hoiustada. Võiks ju suvilasse viia, kuid kes seda seal valvab? Rentida garaaž? Parkida niisama maja ette? Võimalusi hoiustamiseks on erinevaid, kuid käesolevas postituses toome välja viis põhjust, miks CityStock minilaod on teiste alternatiivide kõrval parimaks lahenduseks.

1. Hea asukoht

CityStock minilaod asuvad Tallinnas, Ülemiste Citys, mis on Tallinnasse suubuvate suurte magistraalide (Tartu ja Peterburi maantee) vahetus läheduses. Ülemiste Cityt ja Ülemiste rongipeatust lahutab kõigest 300 meetrit. Autoga on sealt kesklinna vaid 10-minutiline teekond. Lisaks pääseb paljudest linnaosadest Ülemiste Citysse ka ühistranspordiga – pole mingit muret, kuidas ilma mootorrattata koju saada. 

2. Autoga ligipääsetav katusealune varjupaik

Erinevalt garaažist paiknevad minilaod suures katusealuses ruumis, kuhu saad ka autoga igal ajal sisse sõita. See teeb eriti mugavaks just mootorsõiduki varustuse lattu ja laost ära transportimise – sadagu taevast või paduvihma, Sina saad oma asjad ikka kuivalt transporditud. Tegelikult saad minilattu varjule viia ka kõik ülejäänud kodus niisama seisvad ja ruumi võtvad asjad.

3. Turvaline – 24h videovalve

Minilaod on 24h videovalve all. Tegelikult on videovalve lausa tervel territooriumil, mistõttu võid oma sõiduriistal seal südamerahuga terve talve magada lasta. Või tal seal ka vahel külas käia, sest iga laoboks on 24 tundi mugavalt ligipääsetav.

4. Puudub kohustuslik rendiperiood

Ükskõik kas vajad oma suvisele seltsilisele ulualust terveks talveks või ainult mõneks kuuks, CityStocki minilaod on parim valik! Kõige lühem rendiperiood on kõigest üks kuu ning lepingu lõpetamise aja saad sa ise valida – kasuta täpselt nii kaua, kui ise tahad.

5. Minilaod soodsaima hinnaga Tallinnas

Oma silm on ikka kuningas. Tule kohale ja veendu, et CityStock laoboks on Sinu mootorrattale parim hoiukoht ja kui Sulle meeldis, mida nägid, saad CityStock laoboksi rentida Tallinna soodsaima hinnaga – alates 70,13€/kuu.

Kui sulle sobib, siis sõlmi CityStocki minilao rentimiseks leping või kui soovid lisainfot loe lähemalt CityStock kompleksi eeliste ja võimaluste kohta, ning veendu ise, et see on Sinu rattale parim ja kõige turvalisem talvekodu! 

Tagasi
Drive-IN väikelaod Mustamäel