facebook-pixel
Helista ja küsi lisa +372 5385 8880

Autorid

Citystock
info@citystock.ee

5 võimalust koduste asjade hoiustamiseks

Kellel meist ei oleks probleemi oma asjade hoiustamisega? Eriti kui Sa elad korteris ja Sul puudub näiteks keldriboks või oma garaaž, kuhu tihti just asjade hoiustamise vajaduse tõttu autod sisse ei mahu. Suurlinnas elades on ruumipuudus tavaline probleem ja asjade hoiustamisel tuleb alati ka mõelda läbi lihtne ja kiire ligipääs nendele. 

Aga kuhu siis ikkagi asjad panna? Jagame Sinuga 5 mõtet, mis võivad aidata:

  1. VAATA üle oma asjad VÄGA KRIITILISELT! Kui palju Sa kõike tõesti vajad? Millal Sa viimati neid asju kasutasid? Võib-olla on õige aeg mõelda heategevusele või suunata oma asjad hoopis taaskasutusse.
  2. VII ASJAD MAALE sugulaste juurde, kus leidub kõiksugu kraami, mida keegi ei mäleta juba aastaid. Siinkohal oleks mõistlik enne ikkagi kasutada esimest võimalust ja olla kriitiline.
  3. LEIA SÕBER, kellel on võimalus võtta Su asju enda juurde hoiule. Tihti on aga sõbrad samuti ruumipuuduses või siis on lihtsalt ebameeldiv sõpru pikalt koormata.
  4. RENDI kodule lähedal GARAAŽIBOKS vm ruum, kus saab hoiustada asju - miinuseks on siin tihti valve puudumine ja sageli ei asu need maja vahetus läheduses.
  5. VALI SOBIV VÄIKELADU, mis asub Sinu liikumistrajektooril töö või kodu lähedal ja mis oleks 24/7 ligipääsetav. Tavaliselt on teenuse sees ka järelvalve, mis tagab Sulle igal ajal rahuliku une. 

 

Tagasi
Drive-IN väikelaod Ülemiste Citys