facebook-pixel
Helista ja küsi lisa +372 5385 8880

Autorid

Citystock
info@citystock.ee

5 põhjust hobivarustuse laoboksis hoidmiseks

Ilmastiku pidev muutumine ja meie enda vaba aja muutlikkus teevad mitmete hobidega tegelemise pigem hooajaliseks tegevuseks, mistõttu osa hobivarustusest seisab vähemasti mingi osa aastast niisama kodunurgas. Selleks, et Sinu kodu ei muutuks laopinnaks, paneme kirja 5 põhjust, miks hobivarustust on hea laoboksis hoida!

1. Laoboksis on hobivarustusel piisavalt ruumi

Laoboksi üheks suuremaks eeliseks tavalise koduhoiustamisega võrreldes on ruumikus ja avarus – kui koduselt peab asjad tihtipeale üksteise otsa või ebamugavatesse kohtadesse asetama, siis laoboksi kasutades saab asju oma soovi järgi positsioneerida. See tähendab, et laoboksi saab hoiule jätta oma hobivarustuse täpselt nii nagu optimaalselt vajalik – soovi korral on võimalik tellida boksi ka riiulid. Niiviisi ei pea varustus kannatama ja on järgmisel kasutushooajal täpselt nii nagu need boksi jäetud said.


2. Laoboksi hoiutingimused ei ole mõjutatud ilmastikuoludest

Hobivarustuse kodupindadel hoiustamine tundub paljudele lihtsaim variant, mistõttu pannakse asju tihti kuuridesse, garaažidesse ja keldritesse. Need on kohati aga vastuvõtlikud ilmaolude kapriissusele, olles tihtipeale niisked ja altid koguma mustust ja hallitust. Laoboksiga neid probleeme ei esine, sest on ilmastiku eest kindlalt kaitstud ja hoiab stabiilselt häid tingimusi.


3. Laoboksi juurde on 24/7 ligipääs

Laoboksi kasuks räägib ka ööpäevaringne ligipääs. Sõida autoga oma laoboksi ette kasvõi öösel kell 3 – saad enda jalgrattale, lumelauale, golfikeppidele vm hobivarustusele igal ajal ligi.  


4. Laoboksis hoiustamine on turvaline

Tegelikult ei ole ladustamine ainult harilikule varustusele. Ka väärtesemeid ja kallist hobivarustust võib julgesti hoida laoboksis – boksid on tugevad ja turvalised ning neil hoiavad silma peal turvakaamerad. Seega on hinnalised asjad kenasti hoitud ning nende pärast muretsema ei pea.


5. Laoboksi mahuvad ka suuremad asjad

Viimane tähtis faktor on laoboksi suurus ja mahukus. Boksi saab ladustada ka suuremaid asju ja varustust, mille järelvalve ja hooldamine hõivaksid kodupindadelt väga palju ruumi, nagu auto, järelkäru, ATV, väikepaat jpt.  


Kui oled valmis laoboksi teenust proovima, siis CityStock laoboksi lepingu saad mugavalt sõlmida üle veebi! Esimesele 100 kiirele kehtib hinnasoodustus -25% kogu lepinguperioodiks.

Sinu asjade kindel kodu – CityStock

Tagasi
Drive-IN väikelaod Mustamäel