facebook-pixel
Helista ja küsi lisa +372 5385 8880

Autorid

Citystock
info@citystock.ee

3 põhjust hoiustada asju väikelaos

Kui otsid panipaika või väikest laoruumi, siis enne lepingu sõlmimist mõtle läbi võimalikud valukohad ja erijuhtumid, mis Sul teenuse kasutamisega võivad kaasneda. Väiksemad laopinnad sobivad ladustamiseks ja hoiustamiseks nii aktiivsetele inimestele kui väikeettevõttetele. Jagame Sinuga 3 peamist põhjust, miks just selline hoiustamine on parim lahendus

  1. Hea asukoht - väikelaod asuvad linnas ja suurte magistraalide lähedal, kuhu on alati mugav sõita nii enda auto kui ühistranspordiga. Kui viid vajalikud asjad nt maale sugulaste juurde, siis linnas elades ei ole alati mugav neile järgi minna ja kaotad palju väärtuslikku aega.
  2. Turvaline - tellides teenust tee endale kindlaks, et pakkuja tagab selle pakkuja ööpäevaringse valve. Seda on alati oluline jälgida, sest kõik väikelaod ei paku valvega teenust.
  3. Ligipääs - kusiganes hoiustades on see üks olulisemaid kohti üldse. Kas pääsed oma asjadele ligi kuiva jalaga? Kas saad sõita autoga oma laoboksi ukse ette, et asju peale või maha laadida? 

 

Tagasi
Drive-IN väikelaod Mustamäel