facebook-pixel
Helista ja küsi lisa +372 5385 8880

Konteinerlaod Mustamäel

Pildid / - Trepp-platvorm

Mis oleks, kui lao kasutamine oleks igapäevaselt mugav ning hästi ligipääsetav? Olgu kellaaeg varajane või hiline, ilm päikseline või vesine, transpordivahendiks tavaline sõiduauto või lausa kaubik, CityStock konteinerlaod täpselt seda võimaldavadki. Vaid mõne klikiga on sinu päralt laoboks(id) meie turvalises ja avaras laoruumis Mustamäel.

Rendi laoruum online

Mis on meie eelis?

  • Drive-IN: autoga oma laoboksi ette
  • Hea asukoht
  • Tehniline- ja videovalve
  • Avatud 24/7
  • Soodne
  • Võtmed kätte kohe pärast makse sooritamist

Ülevaade

  • Laoruumi pindala 14m2 (2,3 x 6m) või 5m2 (2 x 2,45m)
  • Laoruumi sisekõrgus 2,3m
  • Lepingu sõlmimisel 2 võtit, rentnikul on vabadus võtmeid juurde teha
  • Saadaval kahel korrusel

 

Esimese korruse eeliseks on ligipääs autoga otse laoboksi ette. Teise korruse eeliseks on soodsam hind, küll aga tuleb ligipääsuks kasutada trepp-platvormi.

Uuri korduma kippuvaid küsimusi

Pildid / - drive-in

Sõida sisse igal ajal

Elus tuleb ikka ette vajadust kiirelt midagi hoiustada. Sageli aga napib selle tarvis vajalikku ruumi, mis oleks ka mugavalt kättesaadav. Mustamäe tee alguses asetsevad CityStocki laoboksid selliste vajaduste jaoks ongi.

Meie laoteenus töötab drive-in põhimõttel: konteinerlao rentija võib olenemata kellaajast ja kuupäevast oma sõidukiga laoruumi siseneda ja enda laoboksile ligi pääseda. Nii ei pea ootama kindlat hetke ega ka trotsima ilma, et enda asjadega toimetada.

CityStocki konteinerlaod on ööpäevaringse videovalve all ning oma boksi sisule pääsed ligi ainult sina ise. Hoonesse on sissepääs ainult teenuse kasutajatel ja personalil.

Pildid / - minilaod

Rendi konteinerlaod kas või teel olles

Täida oma kontaktid meie kodulehel, allkirjasta leping ja tasu kas arvega või pangalingi kaudu – kõike seda internetis, ükskõik kus sa ka praegu oled. Vajadus laoruumi järele võib vabalt tekkida tööprotsessi käigus ja meie eesmärk on igal juhul mugavalt abiks olla.

Ladusta sisustust, rehve, spordivarustust, materjale, tava- ja hooajakaupu, kas või igapäevast pudi-padi. Meie katuse all kohtab nii eraisikuid, ettevõtjaid, ehitajaid kui ka hobisportlasi. Meie avarat laoruumi on kokkuleppel võimalik kasutada ka fotosessioonide ja filmivõtete tarbeks.

Leia sobiv laopind ja arvuta hind

NB! Kiireimaks ligipääsuks konteinerladudele soovitame esimese makse teha pangalingi kaudu.

Drive-IN väikelaod Mustamäel